Tašky a ruksaky

Dámské tašky a ruksaky představují ideální doplněk do práce, do školy i na toulky městem. Opět se vyrábějí z kožené usně, bavlny a dalších kvalitních materiálů. Tašky jsou nejčastěji větších rozměrů, mají buď velká ucha do ruky, nebo jim nechybí popruh přes rameno. Zapínání je často řešeno klopou nebo na zip. Taška může mít jednu i více vnitřních separací, nechybí malé kapsičky uvnitř i po jejím obvodu. Tašku můžete například sladit se svým opaskem.

Dámské i pánské opasky se vyrábí v mnoha barevných variantách. Jsou různě široké a často je zdobí kovová spona. Muži preferují jednodušší opasky v tmavších barvách. Elegantní kožené opasky jsou vhodné vhodné do džín i společenských kalhot. Dalším stylovým koženým doplňkem zajisté jsou kožené rukavice. Značkové rukavice mohou doplnit váš kožený kabát i sáčko. Ve volném čase určitě využijete jezdecké, šermířské či pracovní kožené rukavice.

Své klíče můžete uschovat do malé kožené klíčenky. Klíčenky jsou oblíbené i v dnešní době. Každá klíčenka je vybavena malým kovovým kroužkem, na který můžete své klíče pohodlně připevnit.

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.