Peněženky, dolarovky

Ve volném čase i v pracovním životě nedáte bez kvalitní peněženky či dolarovky ani ránu. Peněženku nosíte vždy sebou, proto by měla přesně splňovat vaše nároky. Jaké požadavky na ni tedy kladete? Má být malá a skladná, prostorná či extravagantní? Peněženky menších rozměrů jsou oblíbené především mezi muži. Ženy často volí větší a prostorné peněženky, které jsou stále in. Moderní peněženka má několik přihrádek na bankovky, kapsičku na kovové mince i přihrádky na karty a vizitky. Svou peněženku můžete sladit i s dalšími doplňky z kůže, jako je kabelka, kožené rukavice či opasek.

Neobejdete se ani bez kožené dokladovky. Pánské i dámské dokladovky se vyrábí v lákavých barevných provedeních. Nejčastěji jsou složeny z plastových folií, různých formátů. Do nich snadno umístíte své doklady. Kromě luxusní dokladovky si můžete pořídit i stylový vizitkář. Zorganizujte si svůj pracovní život i volný čas. Dostáváte vizitky na pracovních schůzkách, v obchodech nebo využíváte nejrůznější servisní služby? Vizitkář se vám bude určitě hodit. Vizitkáře se vyrábějí různě velké, mohou pojmout sto i více kusů vizitek. Vizitkář můžete odložit v pracovním stole nebo ho nosit vždy při ruce.

Oblíbeným typem peněženky je dolarovka. Dolarovka je peněženka určená hlavně na bankovky. K jejich uchycení perfektně poslouží kovová spona.

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.